پیام نور

Warrior Tycoon : Stranger’s Battle 3D 1.3 دانلود بازی قهرمان جنگجو اندروید + مود

۱۳ آذر ۱۳۹۶

دانلود Warrior Tycoon : Stranger’s Battle 3D v1.3 + Mod بازی قهرمان جنگجو: نبرد بیگانه اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود شده (پول بی نهایت)

Warrior Tycoon : Stranger’s Battle 3D یک بازی شبیه ساز جنگ هیجان انگیز برای اندروید است که استودیوی Awesome Action Games عرضه کرده است و در آن باید به عنوان یک کماندو، امپراطوری خود را نجات دهید. از تاکتیک های مختلف برای مبارزه با دشمنان خود استفاده کنید. در غیر این صورت شکست خورده و از بین خواهید رفت. قلمروی شما توسط مخالفان مورد حمله قرار گرفته است. آنها می خواهند شما را از بین ببرند و بر امپراطوری شما کنترل داشته باشند. سربازان دشمن با اسلحه تجهیز شده اند. اکنون زمان آن است که به عنوان یک افسر نظامی، قلمروی پادشاهی خود را نجات دهید.

رهبری یک ارتش که متشکل از بسیاری از سربازان با تخصص های متفاوت است را بر عهده بگیرید. در جنگ های بزرگ پیروز شوید. استعداد خود از یک فرمانده را در میدان های نبرد این بازی اندروید هیجان انگیز نشان دهید. سربازان را به میدان جنگ بفرستید و حمله را آغاز کنید. از سلاح های مختلف که شامل بمب ها و توپخانه هستند استفاده کنید.

سربازان خود را کنترل کنید، مانورهای مختلفی انجام دهید و تصمیمات غیرمنتظره تاکتیکی بگیرید، که حریف شما را غافلگیر کند و شما را به پیروزی برساند. نیروهای خود را ارتقا دهید و از پادشاهی دفاع کنید.

ویژگی های بازی Warrior Tycoon : Stranger’s Battle 3D اندروید:
– ماموریت های اعتیاد آور
– محیط نبرد شگفت انگیز
– گرافیک سه بعدی عالی
– صداهای انفجاری واقع بینانه
– کنترل های روان و آسان
– انواع مختلف سربازان و فرماندهان سربازان
– و …

تغییرات آخرین نسخه

Improvement in Heavy unit’s animations

Play longer and have fun! Improvement in game progression

Commando Actions are fixed now.

Various Bug Fixes and Optimization