پیام نور

دانلود بازی Happy Teeth, Healthy Kids از بازار اندرویدی پیام نور

۱۲ خرداد ۱۳۹۷

‏معرفی بهترین بازی مسواک زدن دندان در اپ استور!تا کنون مسواک زدن هیچوقت به این اندازه لذت بخش نبوده!۷فعالیت آموزشی و خلاقانه برای تشویق بچه ها تا از دندان هایشان مراقبت کنند و غذای سالم بخورند!پدر و مادر و کودک این بتزی را می پسندند!این بازی زیرنظر دندانپزشکان متخصص اطفال و مربیان باتجربه توسعه یافته است!

‏هرگز برای یاد دادن چگونگی مسواک زدن دندان هایشان به فرزندانتان دیر نیست!این برنامه ی شاد و تاثیرگذار بچه ها را به مراقبت از دندان هایشان و سالم ماندن تشویق میکند!با ۷ فعالیت بازی با تقش ها،فرزند شما عاشق این برنامه می شود!

‏مسواک بزنید،باکتری های را پاک کنید و غذاهای سالمی را ک دندان های شما را محکم نگه می دارد را بشناسید!با دندانپزشکان و مطب های ارتودنسی ملاقات کنید،تزئین کنید جعبه ی مسواک خود را و جایزه های فوق العاده ای از پری یا فرشته ی دندان دریافت کنید!شما می توانید حتی آهنگ بخوانید همراه یک اهنگ جذاب برای مسواک زدن دندان!

‏بازی Happy Teeth(دندان خوشحال)،برای کودکان سالم ۲تا۶سال پیشنهاد می شود.

‏ویژگی ها:
‏>لذت ببرید از ۷ فعالیت آموزشی و شاد نقش بازی کردن
‏>طراحی های زیبا و روشن
‏>انیمیشن های خنده دار و جلوه های صوتی
‏>موسیقی جذاب و بکر

‏درموردTabTale
‏یکی از بهترین توسعه دهنده Google Play،تشخیص داد که لازم است تا یک برنامه با کیفیت بالا و خلاقانه برای اندروید راه اندازی و ساخته شود.TabTale عاشقانه بازی ها،کتاب های الکترونیکی تاثیرگذار،وتجربیات آموزشی را تولید می کند.با بیشتر از ۱ بیلیون دانلود و پیشرفت،TabTale به تنهایی بعنوان سازنده ی پیشگام ماجراهای مجازی که عاشق کودکان و پدر و مادر است شناخته شده است.برنامه های TabTale به تصورات بچه ها جرقه می زند و به آن ها الهام می بخشد تا خلاقانه فکر کنند همزمان که شادی و بازی می کنند!جست و جو کنید ‘TabTale’را در Google Play و کشف کنید برنامه های فوق العاده ی بیشتری را.
‏از ما دیدن کنید:http://www.tabtale.com/
‏Google Plus: https://plus.google.com/+Tabtale/posts
‏ما را بپسندید:http://www.facebook.com/TabTale
‏ما را دنبال کنید:@TabTale
‏ما را ببینید:htto://www.youtube.com/TabTale

‏با ما تماس بگیر
‏به ما اجازه دهید بدانیم شما چه فکر می کنید!سوالات؟پیشنهادات؟حمایت های فنی؟با ما تماس بگیرید در ۲۴/۷ در سایت WeCare@TabTale.com.


‏پیام های مهم برای پدران و مادران:
‏*این برنامه برای بازی رایگان است اما مطمئن شوید درون بازی که موارد ممکن است به پرداخت نیاز داشته باشند.شما ممکن است محدود کرده باشید پرداخت های درون برنامه ای را با غیرفعال کردن آن ها روی دستگاه خود.
‏*با دانلود کردن این برنامه شما با سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده در سایت های http://tabtale.com/privacy-policy/ و http://tabtale.com/terms-of-use/. موافقت کرده اید.
‏لطفا در نظر بگیرید که این برنامه شامل سه بخش خدمات برای محدودیت های قانونی مجاز می باشد.